+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!

У комерційних автомобілях в якості основної підвіски в задній частині використовуються ресори. Також ці кошти ходової частини перейшли на пасажирські авто, створені на основі комерційних. Це пластини металу, зібрані в одну конструкцію. У блоці присутні елементи різної довжини, для кожної моделі конфігурація може бути різною. Ресори на іномарки можуть коштувати досить дорого, тому нерідко потрібно підбір неоригінальних запчастин.

Як ремонтувати ресору при поломці ходової?

У каталозі магазина автомобільних запчастин ціна нового обладнання в зборі може виявитися захмарною. Якщо ви не готові міняти весь комплект, варто замінити одну з пластин, оглянувши також кріпильні деталі. Бувають ситуації, коли такого ремонту буде цілком достатньо. Але найчастіше доводиться купити ресору в зборі. Цей елемент прослужить довго при дотриманні певних правил.

Причини поломки можуть бути наступні:

  • перевантаження авто - ви навантажили в багажник набагато більше, ніж авто може везти;
  • їзда з вантажем по поганій дорозі - на граничній розгойдування лист металу може лопнути;
  • корозія зачепила листи - потрібно захищати ці елементи від іржі і її наслідків;
  • зламалися кріплення, деформувалися болти, що спричинило порушення в роботі пристрою.

Якщо пружина амортизатора лопається, потрібно терміново звертатися в майстерню для ремонту. Лопнув лист ресорного блоку не завжди викликає такі складні наслідки. Тому багато водіїв не поспішають купувати запчастини для відновлення. Тим більше, каталоги оригінальних запчастин нерідко демонструють неприємні цінники.

Наслідки несвоєчасної покупки ресори

Як тільки ви помітили поломку в цьому вузлі, варто припинити експлуатацію автомобіля. Не обов'язково купувати дорогий оригінал, можна підібрати продукцію альтернативних виробників. Якщо ви не виконаєте ремонт вчасно, можливі серйозні руйнування задньої підвіски. Трапляються ситуації, коли в русі блок ходової частини лопається повністю і стає причиною серйозних аварій.


. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.