+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!

Система кермового управління в автомобілі повинна працювати справно і забезпечувати повний контроль над автомобілем на дорозі. Кермова тяга - це елемент системи, за допомогою якого відбувається поворот колеса. Дана деталь має форму прямого прутка з різними типами різьблення для монтажу. З одного боку кріпиться наконечник. Будь-яка поломка цієї деталі повинна бути усунена відразу ж, інакше безпеку поїздки на авто буде під загрозою.

Коли буде потрібно заміна кермової тяги на автомобілі?

На всіх автомобілях є ця деталь модуля управління. Найчастіше власники стикаються з деформацією або зіпсованим різьбленням на цьому елементі. Заміна часто проводиться разом з наконечниками. Можливий як природний знос, так і поломка через механічний вплив. Кермові тяги оригінального виробництва служать довго, але їх термін життя залежить від стилю водіння і умов експлуатації.

Найчастіше заміна буде потрібна в таких випадках:

  • після ДТП з ударом в передню частину автомобіля пристрій деформується;
  • при постійній їзді по нерівній дорозі виходять з ладу з'єднання;
  • агресивний стиль поїздки швидше виводить всю рульову систему з ладу;
  • можливі поломки, якщо була куплена дешева тяга для заміни при ремонті.

Ціна не повинна бути головним критерієм підбору обладнання. Краще звернути увагу на оригінальний каталог від виробника вашого авто. Якщо ж такі вироби будуть занадто дорогими, можна купити кермові тяги менш дорогі неоригінальні. Але і в цьому випадку підбір варто здійснювати обережно, не купувати запчастини через низьку вартість.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.