+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!

З якістю українських доріг пов'язано багато історій автомобілістів. Ходова частина і рульове управління постійно потребують ремонту через поїздки по вибоїнам і напливам. Одним з найбільш ніжних елементів системи управління є наконечник рульової тяги. Зазвичай цей елемент не виходить з ладу різко, а починає стукати, збільшує люфт вільного ходу рульового колеса і впливає на роботу підсилювача. Тільки через деякий час апарат повністю виходить з ладу і сильно змінює характер управління автомобілем.

Коли варто поміняти наконечники рульових тяг?

Слід виконувати заміну одночасно двох деталей, так як їх знос приблизно однаковий. Якщо застукав елемент тяги з одного боку, то незабаром може застукали і з іншого. Найкраще купити наконечник рульової тяги оригінального виробництва, але коштують такі деталі досить дорого. Серед неоригінальних комплектуючих часто можна знайти цілком якісні пропозиції з ціною набагато нижче. Але при підборі варто бути обережним.

Поміняти рульової наконечник доведеться в таких випадках:

  • чітко чути стукіт при повороті рульового колеса до упору вільного ходу і в зворотному напрямку;
  • при поїздці по дрібних нерівностях помітний стук, який віддає трохи на рульове колесо;
  • управління автомобіля стає менш точним і чуйним, авто може трохи відводити убік;
  • поворот став непередбачуваним, складно передбачити реакцію автомобіля (це крайня стадія зносу);
  • при діагностиці виявлена ??деформація або інші руйнування наконечників, потрібна заміна.

Зазвичай зламаний наконечник рульової тяги просто змінюють, не намагаючись його відновити. У каталозі можна знайти продукцію від різних виробників, важливо враховувати сумісність з вашим автомобілем. Зверніть увагу на VIN-код і підбирайте за цим критерієм. Інакше можна купити невідповідну деталь для іншої модифікації авто. Експериментувати і купувати дешеві вироби для ремонту системи управління не рекомендується. Це може привести до неприємних наслідків і дорогим поломок в майбутньому.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.