+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Електрика і запалювання

 сучасному світі не можна обійтися без електроніки, тому і автомобілі оснащуються великою кількістю аксесуарів для електронних компонентів. Автоелектроніка значно спрощує життя водія: магнітола не дає занудьгувати, навігатор завжди підкаже, де знаходиться машина, і не потрібно карт кожного міста окремо   у маленькому гаджеті.

Які комплектуючі можна віднести до автомобільній електроніці

Різновидів автомобільної електроніки дуже багато, і з кожним днем виходять в світло все нові і нові розробки, які не тільки розважають водія, але і дбають про його безпеки на дорозі. До автомобільній електроніці можна віднести:

магнітоли;

навігатори;

відеореєстратори;

зарядні пристрої;

камери заднього виду і т. д.

Як вибрати якісну електроніку для авто

Існує ряд вимог до автоелектроніці, і якщо всі вони виконані, це свідчить про те, що товар якісний і не зламається при першому ж дощі або на першій ж ямці. До таким вимогам відносяться:

  • стійкість до вібрацій і різних ударів;
  • стійкість до вологи (це більше стосується зовнішньої електроніки, але і в салоні не зашкодить при перепаді температур і утворення конденсату);
  • стійкість до дії бензину і різних масел;
  • стійкість до перепаду температур як зовні, так і всередині салону;
  • можливість роботи від автомобільного харчування (навіть у ситуаціях перепадів);
  • пожежна безпека;
  • можливість швидкого монтажу і демонтажу.

 варто забувати, що якісна продукція, яка відповідає всім вимогам, не буде дешевою, тому звертати увагу на ціну — це дуже важливо, особливо в умовах сучасного ринку, який в великому достатку переповнений підробками.

Необхідно враховувати, що поважають себе, використовують дороге якісне сировину і, як правило, не співпрацюють з одним постачальником, вибираючи у кожного тільки найкраще. Така продукція супроводжується сертифікатом якості і відповідності всім вимогам. Тому продукція відомих компаній може бути трохи дорожче, зате покупець знає, за що він платить.

Інтернет-магазин «Успікс» надає своїм клієнтам тільки якісну, перевірену продукцію за демократичними цінами. Якщо виникнуть труднощі з вибором або необхідність дізнатися додаткову інформацію про товар, консультанти завжди з радістю допоможуть у всьому. Компанію представлена широкою мережею магазинів по всій країні. Доставка здійснюється як по Львові, так і по всій Україні.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.