Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Автокосметика в Україні для автомобіля: купити косметику для авто - ціна, відгуки | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Автокосметика

Автокосметика включає хімічні речовини, які призначені для продовження терміну експлуатації та покращення властивостей агрегатів машини. Якщо не застосовувати ці засоби, то авто може піддаватися згубним впливам навколишнього середовища, яке агресивно діє на незахищені матеріали деталей транспортного засобу. З вибором таких з'єднань ви можете ознайомитись на цій сторінці.

Про косметику для авто

Виробники випускають різноманітні види професійної косметики для машини. До них відносяться кошти для:

  • чищення електричних контактів та кондиціонерів;
  • миття гальм та деталей двигуна;
  • захисту;
  • полірування;
  • герметизації,
  • фарби та відновники кольору.

Речовини для чищення та миття застосовують для видалення частинок пилу та бруду на стеклах, фарбі кузова, а також предметів інтер'єру салону та двигуна. Для поверхонь, покритих шаром лакофарбових виробів, вдаються до автошампунів. Вони містять компоненти, за допомогою яких можна досягти різних ефектів: осушуючого або протикорозійного. Їх випускають у рідкій формі для полегшення використання. Якщо відмовитися від таких сполук на користь побутових (мило чи розчинники жиру), може зруйнуватися фарба і знадобиться дороге відновлення.

Подібно до зовнішнього миття, внутрішня вимагає уважного ставлення до засобів. Інакше пластмаси, оббивка сидінь та шкіряні елементи можуть реагувати зі складом, що буде помітно у вигляді контрастних слідів, плям або руйнування оздоблення. Щоб уникнути такого явища, створені спеціальні класи сполук, дія яких ретельно перевірена, тому не призводить до негативних ефектів. Косметика також поділяється на засоби для різних кліматичних умов, які суттєво впливають на кінцевий результат. Тому в холодний період вдаються до засобів для чищення з присадками.

Переваги покупки ременів у USPIX.NET

Придбання автокосметики USPIX дає вам ряд переваг. Вам надається асортименти виробів, якими успішно користуються наші покупці. Ціна коштом у продажу влаштує навіть економних власників авто зі скромним бюджетом. Окрім цього, наш магазин спрощує пошук необхідних товарів та допомагає оформити замовлення протягом кількох хвилин. Ви можете дізнатися у наших співробітників особливості продукції, отримати роз'яснення, сертифікати або поставити питання, що Вас цікавлять.

Ви можете подбати про довговічну роботу вашого транспортного засобу та купити автокосметику в нашому інтернет-магазині USPI. Так ви попередите корозію, поломки та втрату первинного зовнішнього вигляду. Доставка здійснюється по Києву, а також до будь-якого іншого міста України. Купуйте автокосметику тільки від перевірених виробників із заслуженою репутацією на нашому сайті!