+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Ароматизатори

Призначення ароматизаторів у автомобілі

Ароматизатор, парфум, «смердючка», дезодорант, «пахучка» — все це назви одного й того ж товару, який використовується в салоні транспортного засобу. Одного визначення достатньо для того, щоб зрозуміти їхню основну функцію. Вона полягає в забезпеченні приємного аромату та особливого автомобільного духу в салоні авто. Серед них, наприклад, ваніль, апельсин, хвоя. Ароматизатор — це, як правило, пластинка, картонка, бочечка або маленька колба, у яку залитий спеціальний розчин, який розповсюджує приємний аромат по салону.

Пахучки, парфуми, освіжувачі для авто сьогодні широко поширені серед водіїв різного віку. Пов’язано це, насамперед, з величезною різноманітністю ароматів. Так, наприклад, крейдяний автомобільний запах буде приємним та смачним для водіїв старшого покоління. Для молоді ж приємніші дорожчі та розкішніші аромати. Автомобільні «вонючки» можна зробити і своїми руками вдома, а можна купити ароматизатор повітря в авто, адже його ціна не настільки висока в будь-якому магазині аксесуарів. Однак таке джерело приємних пахощів може виконувати функцію своєрідної прикраси. Причому використовувати ароматизатор можна не тільки в салоні, але і вдома в кімнаті. Можливість використання такого товару не обмежується салоном автомобіля, тому його можна вважати універсальним. Купити ароматизатор у автомобіль дуже важливо для приємної експлуатації транспортного засобу.

Різновиди засобів для приємного аромату

Автодезодорант (автомобільна пахучка) — це внутрішньосалонний елемент, з яким експлуатація транспортного засобу значно приємніша. Це та важлива складова, від якої залежить емоційний стан водія та пасажирів, особливо якщо йдеться про тривалі поїздки. Саме в такій ситуації можна відчути справжній дух подорожей, а перед цим бажано купити ароматизатор у авто і створити у ньому незабутній аромат. Однак парфумерія в авто — це не єдиний фактор, який підкреслює хороший смак його власника. Посудина з ароматизатором у салоні авто має бути якось закріплена. Саме тому придумали різні форми і кріплення. Сьогодні найпоширенішими є:

  • кронштейн;
  • застібка;
  • ремінець;
  • липучка.

Завдяки такому спектру кріплень, парфум у авто можна причепити куди завгодно. Найпопулярнішим місцем для розміщення ароматизатора є дзеркало заднього виду. Для того, щоб дезодорант тримався міцно на дзеркалі, прекрасно підійде такий тип кріплення, як застібка або ремінь. Це найпростіші способи, які не вимагають багато часу для монтажу. Їх у будь-яку хвилину можна відстебнути і замінити. Липучка або кронштейн активно використовуються водіями при установці на торпедо. Як правило, такий тип ароматизатора ховається в гарно оформленій коробочці або скляній колбі. Він одночасно поширює приємний аромат і є малопомітним, але цікавим елементом декору, який буде доречно виглядати в будь-якому транспортному засобі, незалежно від того, у якому кольорі і стилі виконаний сам салон.

Переваги придбання та самостійного виготовлення

Більшість водіїв вважають за краще займатися облаштуванням своїх авто таким чином, щоб не купувати запчастин. Вони намагаються виготовляти все необхідне самостійно, маючи аргументи на користь такої позиції. Сьогодні існує багато суперечок і думок про те, чи можливо в домашніх умовах придумати свій дезодорант для авто, зробити ароматизатор для авто своїми руками чи краще купити авто ароматизатор гуртом в Україні? Це запитання, на яке складно дати однозначну відповідь. Однак у будь-якого з варіантів є свої переваги і недоліки. Пахучки, виготовлені вдома, можуть мати більш приємний ванільний, крейдяний аромат або запах парфумів, тоді як купити ванільний ароматизатор для авто — значить вибрати стабільну, очікувану якість. Потрібно розуміти, що будь-які варіанти ароматизатора в авто зазвичай виготовляються не на основі натуральних складників, а мають хімічну основу.

Кожен водій має знати, що купити автоароматизатори в транспортний засіб із запахом ванілі — це не тільки приємно, а інколи й потрібно. Адже автомобільний парфум, який так любить Україна, водії столиці та інших міст, здатний заглушити запах бензину, який потрапляє до салону після чергового відвідування АЗС. Великий вибір пропозицій дозволяє загубитися у різноманітності запахів. Створити особливу атмосферу в авто можна дуже просто. Для цього зовсім не обов'язково витрачати багато грошей, достатньо наповнити салон улюбленим приємним ароматом.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.