+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Очищувачі та кондиціонери для шкіри

Сучасні очищувачі шкіри салону автомобіля дозволяють позбутися практично будь-яких, навіть важковидалених і застарілих плям, як на поверхні натуральної шкіри, так і шкірозамінника (дермантин та інших). При виборі того чи іншого очищувача фахівці рекомендують купувати два окремі засоби - безпосередньо очищувач (для видалення забруднення з поверхні) та кондиціонера (для догляду за шкіряними елементами салону). Універсальні склади (2 в 1 або навіть 3 в 1), що є у продажу, часто не такі ефективні, як їх вузькоспеціалізовані аналоги.

Якісний засіб для шкіряного салону автомобіля не тільки видаляє забруднення, але також зволожує і підживлює шкіру, відновлює її природну структуру і колір, полірує, знищує шкідливих мікроорганізмів, нейтралізує неприємні запахи. В даний час на ринку представлений широкий вибір таких коштів, проте про багато з них в інтернеті можна знайти безліч суперечливих відгуків. Нашою командою було складено рейтинг популярних ефективних засобів з видалення забруднень зі шкіряних поверхонь.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.