Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Очисники рук - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Очисники рук

Що таке засіб для миття рук і чим він відрізняється від звичайного?

Автомобіль – це така техніка, за якою необхідно постійно стежити, щоб уникнути різноманітних проблем технічного характеру. Періодична перевірка автомобіля може виявити проблему чи несправність ще до того, як вона зможе суттєво нашкодити транспортному засобу. Якщо поломка є, то не обов'язково відганяти машину в автомайстерню. Багато водіїв дещо розуміють у пристрої машини та принципі її роботи, тому спочатку спробують усунути проблему самостійно, якщо ж, звичайно, будуть у цьому впевнені.

Однак будь-який ремонт безпосередньо пов'язаний із необхідністю щось відкручувати чи закручувати. Це має не дуже приємний для деяких характер. Полягає він у наступному. Для того, щоб машина протягом багатьох років роботи могла також легко і легко обслуговуватися, всі болти і гайки обов'язково повинні бути змащені спеціальним засобом або звичайною автомобільною олією. Це дозволяє захистити силові кріплення від бруду та корозії, від впливу яких болти просто закиснуть, і відкрутити їх буде майже неможливо. Саме мазут та олія постійно будуть на руках та одязі тих, хто займається ремонтом автомобіля. Але є ще одна проблема. Сильно забруднений костюм чи руки очищати дуже складно. Звичайне мило чи засіб для миття рук тут не допоможе. Саме тому всім водіям рекомендується мати у себе в гаражі засіб для чищення рук. Такий очищувач здатний легко позбавити руки навіть сильних забруднень.

Різновиди засобів для очищення рук від мазуту

Паста для миття забруднених рук від мазуту - це спеціальна маса, що чистить, секрет високої ефективності проти сильно забруднених кінцівок, а водії іноді користуються і ногами теж, криється в її хімічному складі. На сьогоднішній день кошти такого роду увійшли до широкого вжитку. Проте діляться вони лише кілька класів, які характеризуються певними властивостями і параметрами.

густота;

хімічний склад;

тип нанесення.

Паста для миття рук - це очищаючий різновид миючих засобів. Чим густіше вона буде, тим більший ефект вона видаватиме. Однак густота – це той параметр, який відноситься виключно до пасти. Якщо ж йдеться про гелі, тоді тут цей фактор не матиме вже такого важливого значення, як у пасті.


Хімічний склад - це найважливіша складова для миття рук. Саме від того, які речовини використані у цьому засобі залежатиме якість миття. Найбільш затребуваними та якісними є ті, в яких використовуються різні абразиви. Вони не тільки ефективно видаляють зі шкіри масло, мазут та інші автомобільні рідини, але ще й повністю блокують запах, замінюючи його на більш приємний та ніжний.

Як правильно зробити вибір при покупці?

Хімічний склад пасти для миття рук відповідає за здоров'я того, хто нею користується. Миюча паста іноді може містити різні хімічні речовини, що сприяють моментальному очищенню, але значною мірою шкодять здоров'ю. Різні шкідливі пари починають гнітити організм, викликаючи неприємні симптоми. Тому перш ніж купити автомобільну пасту для миття рук, необхідно ознайомитися з її хімічним складом. За типом нанесення паста для очищення рук від сильних забруднень внаслідок автомобільних робіт бувають різні види. Але найпопулярніший втираючий, оскільки індивідуальні особливості засобу для чищення ще й посилюються механічною роботою самих рук.

Ціна пасти миття рук – це той самий випадок, коли гроші вирішують усе. Багато хто навіть не дивиться на склад, а відразу бачать дешевий або, навпаки, дорогий варіант, тому купують його. Однак важливо пам'ятати про те, що ціна пасти для рук, що очищає, повинна враховуватися в останню чергу, тому що найважливіша перевага такого засобу - це його склад. Можна вибрати дешевий варіант пасти, щоб мити руки, але не якісний, а можна пасту для рук, щоб очищати їх, купити за менш привабливою ціною, але за відмінною якістю.

Автопаста також продається у різних тарах. Це може бути як маленький тюбик, схожий на той, де зберігається зубна паста, так і відро з об'ємом близько 3 літрів. Щоб не помилитися з вибором, необхідно враховувати передусім тимчасовий діапазон. Якщо вам робота з автомобілем - це основний вид діяльності, тоді найкращим варіантом буде великий обсяг пасти відмінної якості. Якщо ж ви ремонтуєте машини іноді, то тут можна обійтися і невеликим тюбиком, щоб після закінчення терміну його придатності він не зник Uspix.net.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.