Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Присадки - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Присадки

Якісна авто присадка - запорука довговічної роботи двигуна

Автомобільні присадки використовуються для підвищення мастильних властивостей оливи, що застосовується у двигуні. Завдяки їм під час запуску двигуна всі його частини добре змащуються, забезпечуючи тим самим необхідний рівень захисту рухомих вузлів. Двигуни з різними добавками вважаються найнадійнішими, вони рідше ламаються, навіть у зимовий час при активній щоденній експлуатації транспортного засобу. Попит також мають різноманітні добавки для очищення оливи, що вимивають бруд з двигуна авто.

Згодом олива у будь-якому автомобілі коксується, через що починають утворюватися різні відкладення, саме вони заважають елементам мотора змащуватися. Якщо просто час від часу міняти оливу, то ситуація не зміниться, необхідно проводити промивку всієї системи, в ході якої додаються ті самі присадки у двигун. Асортимент подібної автохімії для чищення досить широкий, головне правильно визначити, яка присадка потрібна для кожного конкретного силового агрегату.

Різновиди паливних присадок

Система гідравлічної компенсації присутня майже у будь-якому сучасному моторі, вона забезпечує якісну роботу клапанів, внаслідок чого мотор працює рівно та динамічно, паливо витрачається економно. Під час роботи системи гідравлічних компенсаторів виникає багато проблем, через які доводиться розкривати мотор та довго й складно його ремонтувати. Застосування спеціальних профілактичних мастильних складів дозволяє продовжити термін служби всіх вузлів та виключає ймовірність виникнення проблем з ними в процесі експлуатації.

На даний момент виділяють такі категорії автохімії:

 • присадки, що очищують. Вони призначені для очищення паливної системи, всіх деталей двигуна, клапанів;
 • спеціалізовані хімікати. З їх допомогою з бензобака видаляється вода, яка і є причиною багатьох проблем;
 • присадки для двигуна спеціального призначення. Використовуються для підвищення октанового числа палива, щоб поліпшити динаміку мотора.

Також крім перерахованих матеріалів існують спеціальні склади, ціна на які досить висока, їх додають в оливу, щоб одночасно поліпшити змащення авто та очистити систему від усіх наявних забруднень. Саме такі засоби покращують в'язкість оливи, продовжують оливі термін служби, забезпечуючи своєчасне охолодження та високий рівень захисту рухомих деталей двигуна.

Переваги застосування присадних матеріалів

Сучасна автохімія досить ефективна, вона дійсно допомагає двигуну працювати безперебійно, до того проста у використанні. Найчастіше присадки продаються у вигляді рідини, у тарі невеликого об’єму, який розрахований на разове застосування. Найпопулярнішими сьогодні є засоби, за допомогою яких очищують форсунки, паливну систему, клапани. Використовуючи навіть недорогу присадку можна істотно заощадити на ремонті мотора та продовжити термін служби авто.

Переваги присадних засобів:

 • вони ефективні для управління згоряння палива, дають можливість отримати максимальну віддачу від мотора без заміни його складових;
 • незамінні для тюнинга паливних матеріалів, підвищують в бензині октанове, а у дизельному паливі - цетанове число;
 • підвищують потужність мотора;
 • паливо витрачається економічно;
 • двигун працює тихо та спокійно;
 • у півтора раза подовжується термін експлуатації двигуна;
 • паливна система надійно захищена від корозії;
 • забезпечують утворення нагару на камері згоряння та форсунках;
 • змащують та очищують форсунки, насос;
 • підвищують динаміку транспортного засобу.

Підсумуємо, застосування присадок, безумовно, має масу переваг, які не можна ігнорувати. Якщо ви вирішите придбати автомобільну присадку для двигуна за доступною ціною, то уважно вивчіть каталог автохімії на сайті інтернет-магазину USPIX.NET Ви гарантовано не пошкодуєте, ваш автомобіль буде радувати вас своєю якісною роботою протягом багатьох років, його мотор перетворитися на годинник, що функціонує безперервно й тихо.