Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Рідина для гідропідсилювача керма (ГУР,ГПК) - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Рідини для ГПК

ГПК - унікальний механізм рульового керування, який дозволяє набагато легше здійснювати маневри на поворотах. Якість роботи даного вузла багато в чому залежить від виду використовуваного гідравлічної оливи, що циркулює по системі. Щоб уникнути серйозних проблем, потрібно постійно стежити за рідиною ГПК. При помітному зниженні допустимого рівня водієві необхідно заливати оливу, щоб уникнути перегріву і зносу всього вузла, а це дозволить запобігти погіршенню керованості автомобілем і ризик серйозної аварії.

Періодичність заміни рідини ГПК

Виробники рідко вказують інформацію, коли потрібно замінювати оливу для гідропідсилювача керма. Даний термін залежить від безлічі моментів. Слід звертати увагу на такі важливі поради:

  • при стандартних умовах експлуатації авто (не більше 10 тисяч км/год) оливу ГПК бажано міняти через кожні 2 роки;
  • якщо транспортний засіб експлуатується більш інтенсивно, заміна повинна здійснюватися через 12 місяців або з періодичністю 30 тисяч км.

Серед автомобілістів існує думка, що гідравлічна рідина служить протягом усього періоду використання автомобіля, але це твердження хибне. Під час роботи деталі ГПК схильні до зносу, через що в оливу потрапляє металева стружка та інше дрібне сміття. З цієї причини заміна є обов'язковою умовою для тривалої та безпечної роботи вузла.

Як визначити відповідну рідину для ГПК

Вкрай важливо підібрати правильну гідравлічну оливу для підсилювача рульового управління. Дізнатися потрібний вид рідини можна, вивчивши інформацію:

  • в технічній документації до транспортного засобу;
  • на бачках (маркування вказують на кришках);
  • в дилерських центрах, автосервісах .

Також, можна вибрати гідравлічну рідину, з огляду на її властивості. Найважливіші показники - основа, окрас і в'язкість. Дивлячись на основу, оливи для ГПК бувають мінеральними, напівсинтетичними, синтетичними. Перший вид відрізняється невисокою ціною, сприяє збереженню цілісності гумових ущільнювачів, тому часто застосовуються в ГПК. Вони мають досить високу в'язкість, через що викликають піноутворення. Мінеральні оливи є універсальними і найбільш поширеними для авто з механічною КПП. Рідини синтетичного походження мають хороші експлуатаційні якості, а застосовують їх часто для авто з автоматичною трансмісією.

Гідрооливи виробляються з додаванням різних присадок, які покращують експлуатаційні характеристики. Але, потрібно врахувати, що змішування різних рідин категорично заборонено, оскільки через вступ в хімічні реакції присадки можуть істотно погіршувати властивості оливи. Тому, перед заміною необхідно ретельно вимити бачок.

Купуючи рідину для ГПК, слід враховувати і властивості в'язкості. Для сучасних авто потрібні більш текучі оливи, а для старих моделей - густіші рідини.

Купівля оливи для ГПК в Україні

Якщо вам потрібна хороша гідравлічна рідина для керма, запрошуємо відвідати інтернет-магазин USPIX.NET У каталозі представлений величезний вибір гідроолив, які відрізняються експлуатаційними параметрами і основою. Ми пропонуємо тільки якісні витратні матеріали від іменитих виробників. Грамотна цінова політика дозволяє встановлювати найбільш приємні ціни на продукцію, до того ж наш магазин організував оперативну доставку по всіх містах України.


Олива FAVORIT ATF D-2 1л
20415
FAVORIT ATF D II - всесезонне універсальне масло, призначене для використання в автоматичних коробках передач, гідравлічних систем..
95 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)