Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Промислові масла - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Промислові масла

Оливи промислові - засоби для змащування механізмів

Транспортні засоби являють собою складний пристрій, який складається з великої кількості деталей, механізмів, вузлів, принцип роботи яких ґрунтується на взаємодії і терті один з одним. Для правильного функціонування всієї системи протягом тривалого проміжку часу використовують мастильні рідини.

Змащувальні матеріали, які використовуються для механізмів і поверхонь деталей, що труться є індустріальні оливи. Виробляються вони в процесі нафтопереробки. За способом виробництва діляться вони на: дистиляти, залишкові оливи і компаундировані мастила. Такі засоби використовують для гідравлічних систем і високошвидкісних механізмів. Гідравліка не може працювати без спеціальної рідини всередині своєї системи, тому що вона забезпечує передачу до робочого вузла механічної енергії. За допомогою різних видів індустріальних матеріалів збільшується термін служби, зменшується рівень зносу конструктивних складових вузлів і механізмів.

Найбільш популярні види промислових олив

Всі мастильні матеріали діляться на дві групи: загального і спеціального призначення. За індексом в'язкості, кожна з них додатково ділиться на: легкі, середні і важкі індустріальні змащувальні засоби. Легкі призначені для змащування механізмів, які працюють при високих швидкостях і при цьому невеликому навантаженні. Середніми змащують вузли і механізми, які використовуються при середніх швидкостях і навантаженнях. Важкі застосовують для змащення вузлів, які працюють при важких умовах. Індустріальні оливи діляться на такі основні види:

 • гідравлічні застосовують на гідравлічних кранах, підйомниках в ролі енергоносія;
 • редукторні застосовують в закритих редукторах. Вони забезпечують зменшення тертя на робочих частинах редуктора;
 • змащувальні розроблені для змащування елементів і поліпшення роботи зубчастих передач, підшипників та інших деталей автомобіля;
 • компресорні наділені функцією змазування і охолодження механізмів компресорів різних видів;
 • турбінні розроблені для зниження тертя, зносу, а також тепловідведення і використовуються в турбокомпрессорах;
 • оливи для ланцюгів являють собою досить густі склади і знижують коефіцієнт зносу як ланцюга, так і провідних натяжних зірочок.

Постійно склади олив вдосконалюються. На ринку товарів представлений величезний асортимент якісних видів олив, які відповідають всім вимогам.

Плюси застосування промислових олив

Кожен з видів індустріальних олив має свої плюси і сфери використання. До основних переваг використання індустріальних олив відносяться:

 • захист механізмів і деталей від зносу;
 • зменшення температури тертьових елементів агрегатів;
 • ефективність роботи при високих температурах;
 • стійкість до агресивних хімічних середовищ;
 • зниження показника тертя;
 • захист від корозії;
 • збільшення терміну експлуатації деталей;
 • доступна ціна.

Щоб збільшити термін зносу механізмів, домогтися їх ефективної роботи без перегріву і механічних пошкоджень, необхідно правильно підбирати змазуючий засіб. Велика кількість виробників існує на ринку товарів. Правильним рішенням буде купити в Україні індустріальну оливу в інтернет-магазині Uspix, тому що ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію від перевірених роками виробників за доступними цінами. Безкоштовна доставка Новою поштою по всій території України стане приємним бонусом до покупки.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.