Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Промивні масла - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Промивні масла

Промивання та очищувачі для авто

Обслуговування автомобіля включає операції по очищенню і промиванню робочих систем. Необхідність очищення пояснюється використанням в ході експлуатації авто різних мастил, до складу яких входить масло і спеціальні синтетичні присадки. Використовувана в автомобілі мастильна система знижує силу тертя між дотичними деталями, охолоджує їх поверхні, що труться, видаляє продукти зношування і забезпечує захист від корозії.

При зміні мастильного матеріалу або заміни однієї марки на іншу в моторі відбувається накопичення опадів з продуктів розпаду, шлаку, нагару. На вітчизняному ринку представлена промивна продукція у вигляді очищувачів, масел, промивок від різних виробників, за допомогою якої можна забезпечити ефективний догляд за станом всіх конструктивних елементів авто, тим самим продовживши термін їх служби.

Для очищення системи силового агрегату використовуються:

  • солярка;
  • «п'ятихвилинка» для швидкої промивання двигуна;
  • промивні масла.

Рідини, якими здійснюється промивка стекол, клапанів, кондиціонера, двигуна та інших механізмів, повинні підбиратися з урахуванням особливостей автомобіля і використаних при його складанні матеріалів. Сьогодні багато компаній, що спеціалізуються на поставках автомобільної продукції, працюють через інтернет, створюючи сайти і пропонуючи купити масло для промивання двигуна за вигідною ціною в віддаленому режимі.

Особливості промивних коштів

Обираючи найкраще очищають олія, необхідно переконатися, що його в'язкість нижче, ніж даний показник базової мастила. Існує два типи засобів, що очищають мотор:

  • для роботи на холостих обертах;
  • дозволяють подолати певний кілометраж.

Промивні засоби, як і будь-які інші популярні автотовари, можуть бути підробками, в складі яких відсутні дорогі присадки. Щоб використовувати оливу, яка не тільки розм'якшить забруднення, але і розчинить їх, рекомендується звернутися за консультацією до професіоналів. Щоб купити гарну промивальну оливу або рідина для двигуна авто з оптимальним співвідношенням "ціна - якість", досить на сайті інтернет-магазину Еxist.ua вибрати відповідну автохімію.

Вигідне співробітництво з Uspix.net

Онлайн-магазин Ехist.ua пропонує великий асортимент товарів для автомобілів всіх марок і модифікацій в широкому діапазоні цін і моделей. Консультанти компанії готові надати безкоштовну консультацію і надати допомогу у виборі продукту, відповідного до рекомендацій автовиробника.

В електронному каталозі сайту представлені оригінальні та ліцензійні запчастини, вузли, механізми, фірмова автохімія. Гарантуємо безкоштовну доставку оформленого замовлення по всій території України. Щоб детально ознайомитися з умовами співпраці, можна зателефонувати за вказаними на сторінці компанії номерами телефонів або звернутися до співробітників через онлайн-чат.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.