Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Трансмісійні масла - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Трансмісійні масла

найпоширенішим є моторне масло а про трансмісійному часто забувають і згадують лише тоді, коли йдеться про плановому ремонті. По суті трансмісійне масло є рідким мастилом, яка використовується в передачах (редукторах), з метою зменшення тертя, зносу зубів передач, відведення тепла і захисту від корозії. Для підтримання автомобіля в робочому стані, необхідно багато різних мастильних матеріалів, кожен з яких виконує свою певну задачу. Масло в коробку передач з часом втрачає свої якості, тому його необхідно періодично замінювати.

 

Якими бувають трансмісійні масла

 

В залежності від функцій, які виконує мастило, для КПП можна представити наступну класифікацію:

 

✓ Універсальні масла для всіх видів механізмів

✓ Для конічних, черв'ячних і циліндричних механізмів

✓ Індивідуальні масла для гіпоїдних передач, гідрооб'ємних і гідромеханічних

 

Властивості трансмісійних масел

Якість масла залежить від його складу, методу виготовлення і різних присадок. Масло не повинне втрачати своїх змащувальних здібностей при високих температурах. Тому найважливішим критерієм при виборі масла є його в'язкість. Речовина оптимальної текучості зможе покрити всі поверхні працюючих деталей, від яких залежить продуктивність механізму. Як правило, синтетичні мастила мають більш високими характеристиками, але врахуйте, що їх вартість трохи вище, ніж у продуктів з натуральної нафти.

 

В інтернет-магазині USPIX.NET ви зможете купити трансмісійне масло будь-якого необхідного типу. Доставка продукції здійснюється не тільки Київ, але й інші міста України. Наш каталог трансмісійних масел розділений на дві категорії – для автоматичної коробки передач і ручного. Щоб вибрати кращий масло за доступною ціною, ви можете прочитати відгуки покупців.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.