Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Мастила для ШРУС - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Мастила для ШРУС

Робота елементів обертання в механізмах автомобіля можлива лише за якісного обслуговування. Мастило підшипників дозволяє запобігти виходу з ладу цих деталей, продовжити термін їх експлуатації. Необхідно використовувати матеріали для роликових підшипників не тільки при монтажі, але і в процесі заміни пильовиків або деталей захисту, а також просто як регулярний спосіб обслуговування. Популярне серед автомобілістів універсальне синє мастило від брендів Liqui Moly, Addinol, Mobil, Castrol та інших виробників.

Скільки потрібно мастила для підшипників під час монтажу?

У процесі встановлення нових елементів обертання необхідно досить багато мастильного матеріалу. Чим більше ефективного мастила буде забито в робочий механізм, тим довше буде термін служби. Враховуючи досить високі ціни на якісні оригінальні підшипники, у процесі заміни краще купити окремо гарні мастильні матеріали, а не використовувати ті, що йдуть у комплекті.

Хороший матеріал для високооборотних підшипників вибирають за такими критеріями:

виробник – краще купувати продукцію одного з найвідоміших брендів;

призначення - є продукція універсальна або спеціально для підшипників ступиць коліс;

властивості – на упаковці вказані сфери використання, в'язкість та складові елементи;

підбір по марці авто - багато моделей автомобілів вимагають особливих типів мастильних продуктів.

Якщо вам потрібна мастило для підшипників маточини, варто розглянути невеликі упаковки. Після відкриття заводської герметичної кришки необхідно використовувати матеріал протягом декількох тижнів. Також можна подивитися балони більшого розміру, які закриваються герметично за допомогою різних пристосувань. У каталозі є різноманітні пропозиції.

Різновиди високотемпературного мастила для підшипників

Автомобільні матеріали для обробки деталей обертання відрізняються стійкістю до високих температур. Утворюються підвищені градуси у процесі тертя, саме вплив цього процесу має знімати склад для високошвидкісних підшипників. Виробники розробляють ефективні склади на нафтовій чи повністю синтетичній основі. У процесі виготовлення використовуються десятки присадок. Окремо варто виділити продукцію для підшипників ковзання, в яких необхідна ще густіша і в'язка суміш.

Незважаючи на великий асортимент матеріалів, вибрати не буде складно. Вкажіть марку та модель авто, сферу використання мастил та вибирайте за вартістю, брендом та необхідним обсягом.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.