Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Пластичні мастила - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Пластичні мастила

Пластикові смазки — це структурований і самостоятельний вид змазочних матеріалів, що має двокомпонентну основу, як правило, що міститься з базового масла і загустителя.

Основним властивістю та дотриманням пластичних масок є здатність досить довго утримуватися на поверхнях і повертати корозію металу. Більше того, не менш важну роль грає збільшення експлуатаційного ресурсу пар трень і качення. Консистентні сучасні мазки не витікають і не видаються з узлов трень, навіть якщо вони негерметизовані. Також вони мають більш широкий температурний діапазон і спектр застосування відповідно до інших видів масел.

Чаще всього використовується в:

подшипниках і ступицах,

канатах і їх сердечках,

амортизаторах і сальниках,

вінтових і цепних передач,

редукторах.

Класифікація

По складу:

Мильні — солі вищих карбонових кислот.

Органические — термостабільні органічні компоненти.

Неорганічні — високодисперсні термостабільні з'єднання.


. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.