Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Силіконові мастила - купити за доступними цінами в Україні | USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Силіконові мастила

Силіконове мастило — водонепроникне мастило, виготовлене за допомогою комбінування силіконової олії із загусником. Біла напівпрозора в'язка паста з точною залежністю властивостей від виду та співвідношення компонентів.

Силіконове мастило зазвичай використовується для змащування та збереження гумових частин, таких як кільця ущільнювачів. Крім того, силіконове мастило не розпушує і не пом'якшує гуму (ці проблеми можуть мати місце з мастилами на основі вуглеводнів). Вона функціонує також як запобіжник від корозії та мастило для деталей, які вимагають покриття товстим шаром, наприклад, у робочому механізмі гвинтівки.

Часто складається з силіконового мастила як основи з додаванням теплопровідних наповнювачів. Вона використовується для перенесення тепла, що виділяється під час роботи електронних компонентів.

Силіконове мастило також широко використовується в сантехніці, друкарській справі, а також у стоматологічному обладнанні. В електричній промисловості силіконове мастило застосовується у косинцях, які повинні витримувати високі температури.

Силіконове мастило, як правило, має діапазон експлуатаційних температур від −40 до +250 °C.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.