+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Чи бачили Ви коли-небудь, як ставиться до своєї машини справжній автомобіліст? Правильно, він обходить її, як рідну! Як догодити з подарунком людині, у якої є автомобіль? Другу, який купив нову машину або колезі автолюбителю? Можливо йому необхідно купити моторну оливу, компресор, вогнегасник, аптечку, а може він як раз збирається придбати новий акумулятор або шини? А може у нього є мрія, купівля якої завжди відкладається «на потім»? Радимо Вам не гадати, а подарувати йому подарункову карту «Успіх».

В мережі «Успіх» Ви можете придбати подарункові карти номіналом 250 грн, 500 грн. та 1000 грн.

Подарункова карта « Успіх» – це сучасний, а головне, завжди актуальний подарунок для Ваших близьких і друзів, знайомих, співробітників, клієнтів або партнерів. Даруючи подарункову картку будьте впевнені, що робите потрібний і практичний подарунок!


А головне такий подарунок підходить як для чоловіків, так і для жінок -автомобілістів!

Подарункова карта «Успіх» – це універсальний подарунок, який порадує кожного автомобіліста, адже завдяки карті, Ви даруєте йому можливість самостійного вибору! А вибирати є з чого, адже асортимент автотоварів в мережі автомагизинов «Успіх» дійсно вражає! 

Даруйте «те, що потрібно» разом з «Успіх» та пам'ятайте, що шлях до серця автомобіліста лежить через його машину!

*Придбати подарункову карту «Успіх» Ви можете в будь-якому з автомагазинів.

З правилами користування подарунковою карткою можна ознайомитися на сайті компанії або зателефонувавши за телефоном на сайті.