Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Диски колісні купити у Львові - купити гуму на автомобіль в Україні | Ціни на шини в USPIX.NET
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Диски

Колісні диски  є одним з головних елементів автомобіля. Від їх правильного вибору залежать такі важливі характеристики, як:

  • керованість автомобіля;
  • плавність його ходу;
  • вантажність;
  • динаміка набору швидкості;
  • збільшення зносостійкості;
  • зниження витрати палива.

Для Грузових автомобілів параметри

Які бувають диски для автомобілів?

Сучасні авто обладнуються різними дисками, які розрізняються матеріалом і способом виготовлення, і в залежності від цього - масою, міцністю, і звичайно ж, ціною. Можна виділити наступні основні види автомобільних дисків:

  • штамповані;
  • литі;
  • ковані;
  • комбіновані.

Штамповані - найпоширеніші і дешеві диски, в той же час і самі "живучі". При ударах вони деформуються, мнуться, гнуться, проте легко відновлюються, не втрачаючи при цьому своїх якостей. Ними обладнуються всі бюджетні марки авто. Зворотна сторона таких дешевих, невбиваних дисків полягає в їх високій масі, схильності до корозії, недбалості в дотриманні точних розмірів при штампуванні, вельми непрезентабельному зовнішньому вигляді.

Набагато більш привабливі литі диски, вони можуть приймати різні форми при виготовленні, важать небагато, а до корозії мають високу стійкість. Однак у них є істотний недолік - при ударах вони руйнуються, і відновленню не підлягають, так як покривається мікротріщинами. У поєднанні з досить високою ціною це робить їх не найпопулярнішою різновидом дисків.

Ковані диски мають високу міцність, невелику масу, їх можна відновлювати після пошкодження. Настільки привабливі якості псує висока ціна в поєднанні з досить обмеженими можливостями дизайну. Якби не дорожнеча, їх можна було б назвати ідеальними: вони міцні, легкі, відновлювальні після ушкоджень, пристосовані для будь-якого дизайну.

За якими параметрами вибирати диск?

Автодиски - це не прикраса, не елемент тюнінгу. Якщо Ви ставите нові колеса, обов'язково підійдіть відповідально до вибору диска. Від цього залежать не тільки технічні характеристики вашого авто, але і часто, ваша безпека. Крім вибору матеріалу і способу виготовлення диска, дуже важливо врахувати, наприклад, монтажну ширину обода і посадковий діаметр.

Є й інші важливі параметри і потрібно враховувати їх в комплексі. Кожен диск має своє маркування, де всі ці параметри вказані, але не всі можуть розібратися в них і зробити правильний вибір.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.