+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Підшипники ступиці

Передні і задні ступичні підшипники — це механізми, що підтримують частина опори автомобіля. Основна їх функція   фіксація вала і осі. Якщо даний елемент прийшов у непридатність, необхідно звернутися в сервісний центр з метою ремонту або заміни.

Дана деталь забезпечує вільне обертання або кочення, в залежно від того, що саме фіксується. Також маточина має другу важливу функцію   правильний розподіл навантаження і стабільна передача на інші механізми. Такі підшипники частіше застосовуються в конструкції як легкових, так і вантажних автомобілів.

Принцип роботи маточинних підшипників

Як передні, так і задні ступичні механізми володіють високою міцністю і витримують колосальну кількість навантажень. У час руху, набору швидкості або при гальмуванні, на них виявляється високий тиск. Принцип роботи цього пристрою простий — забезпечення рівного обертання колеса навколо осі. Задні і передні маточини виконують однакові функції, але пристрій механізмів відрізняється один від друга.

Якщо елементи маточини несправні, то при роботі коліс з'являється люфт. При русі буде чути шум у задній частині авто, на великих швидкостях колеса можуть почати стукати. Точну діагностику можна провести, якщо підняти машину домкратом і розгойдати колесо. Помітний люфт означає, що пора вирушати в автосервіс і міняти задню ступицю.

Як правило, дані деталі змінюють парами. Це робиться для того, щоб виключити ймовірну поломку одного з них. Досвідчені фахівці нашого автосервісу uspix.net рекомендують при заміні гальмівних колодок перевіряти на справність ступичні підшипники. Автослюсарі, при виявленні поломки одного з них, як правило, рекомендують заміну відразу обох.

Переваги співпраці з нами

 нас вигідно купувати запчастини, оскільки ми:

  • спеціалізуємося на будь марка машин;
  • надаємо деталі для рідкісних моделей авто;
  • консультуємо безкоштовно і допомагаємо в підборі комплектуючих;
  • здійснюємо оперативну доставку;
  • надаємо гарантію на фірмові запчастини.

Наші консультанти завжди раді надати вам максимум інформації про необхідний товар. Ви можете отримати якісні запчастини з нашого складу в найкоротші терміни. Доставка здійснюється в будь-яке місто України. В інтернет-магазині Успікс ви можете купити підшипники, маточини та інші автодеталі на вигідних для вас умовах.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.