+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Стійки стабілізатора

Головною характеристикою сучасного автомобіля є комфорт пересування. Однією з складових цього комфорту є зручність управління і стійкість автомобіля на дорозі. Пристроєм, що забезпечує стійкість автомобіля в повороті, є стабілізатор поперечної стійкості. До складу цього вузла входятьстійки стабілізатора. Не слід їх плутати з стійкою підвіски.

Відмінності між стійками

Стійка стабілізатора завжди являє собою кронштейн прямий або викривленої форми з шарнірами на обох кінцях. Враховуючи, що в автомобілі дві осі, передня і задня, стабілізаторів підвіски може бути теж два. Відповідно, і стійка стабілізатора може бути передній і задній. Між ними є суттєві відмінності:

  • враховуючи складність передньої підвіски, зазвичайні передні стійки довше, ніж задні;
  • оскільки вага автомобіля спереду більше, то і передні стійки амортизатора, як правило, крупніше;
  • задні стійки, на відміну від передніх, рідко бувають симетричними, тобто права і ліва стійка не взаємозамінні.

Типів шарнірів, що встановлюються на стійки, існує кілька. Це може бути кульова опора, як в наконечниках рульових тяг, або звичайна резинометаллическая втулка, як в сайлентблоках. Питання про те, який шарнір в даному місці краще – спірне. Кульова опора має великі кути повороту і менше тертя, але гірше гасить шуми і коливання, на відміну від гумово-металевої втулки. До того ж їх вартість помітно вище, а ось ресурс більше не значно. Поява стуку у зв'язку з зносом в них також проявляється по-різному.

Ознаки несправності

Оскільки саме цей шарнір тримає кузов автомобіля від зайвого крену, то й навантаження він відчуває досить великі. Їзда по вибоїстих дорогах України також скорочує строк служби цієї запчастини. І ось вже у продажу з'являються посиленістійки стабілізатора або, як їх називають, тюнінговані. Але й вони не вічні, зазвичай пробіг стійок стабілізаторів до заміни становить близько 50 тис. км для передніх і до 100 тис. км для задніх стійок стабілізатора. Після цього в управлінні автомобілем з'являється явний дискомфорт і сторонній шум в салоні. В такому випадку зверніть увагу на наступні явні ознаки:

  1. Якщо на вашому автомобілі стійки мають шарнірні наконечники, то стук в підвісці при проїзді невеликих перешкод одним колесом однозначно буде свідчити про вихід з ладу стійки стабілізатора. Якщо ж наконечник у вигляді гумової втулки, визначити несправність по звуку буде значно складніше, так як звук практично не чутний в салоні.
  2. Те ж саме випробування для стійок можна провести на нерухомому автомобілі, спробувавши розгойдати його з боку в бік.
  3. Досвідчений водій помітить підвищення крену автомобіля при проходженні повороту і поява «рисканья» автомобіля по трасі. Знос стійок безпосередньо впливає на керованість машини.

Наскільки серйозними можуть бути наслідки такої несправності? Все залежить від загального технічного стану машини. Якщо авто сильно «вбите», а водій не досвідчений, то він не відразу помітить несправність. А ось на новому автомобілі, та при водінні на високих швидкостях, проблема стане відразу помітна. Більше того, управління несправним автомобілем – це завжди невиправданий ризик на дорозі.

Де купити стійки стабілізатора

Після того, як несправність діагностована, приступаємо дозамінізношеного сайту. Звичайно, краще всього довірити цю роботу професіоналам компанії Успікс. Тоді вам не варто турбуватися про проблему вибору відповідної деталі і якості робіт. Майстри все зроблять «в кращому вигляді». Якщо ж ви з якоїсь причини не маєте можливості пригнати свій автомобіль на наш сервіс, замініть стійки стабілізатора самостійно. Перш за все, треба зняти старі стійки, попередньо очистивши їх від бруду. Потім варто зателефонувати нашим менеджерам або самому зайти на сторінку uspix.net та вибрати відповідну заміну.

Тільки в нашому магазині ви знайдете різноманітність запропонованих аналогів від самих іменитих брендів типу MOOG, SWAG або SIDEM, до не дуже відомих, але не поступаються за якістю NIPPARTS і PROFIT. Після оформлення замовлення з зазначенням точної адреси і необхідної кількості деталей вам залишиться тільки забрати товар у поштовому відділенні та встановити його на автомобіль. Термін відправки замовлення в будь-яку точку України буде мінімальним. Для нас важливо, щоб ви якомога швидше змогли знову сісти за кермо.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.