+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Бачки (ГПК)

Бачок системи гідропідсилювача служить для контролю і доливання рідини в систему. На багатьох автомобілях проблема поганої герметичності цієї деталі створює бардак під капотом. Наприклад, бачок гідропідсилювача є фірмовою проблемою автомобілів німецьких виробників, навіть елітного класу. Вирішується проблема практично завжди комплексною заміною модуля. Важливо вибрати в каталозі той виріб, який призначений для вашого автомобіля.

Чому тече бачок на гідропідсилювача? Рішення проблеми

Це може бути пов'язане як з пошкодженням пластикового резервуара, так і з деформаціями на місцях з'єднань. У кожному разі ремонт виконуватиметься різний. Компенсаційний бак повинен бути герметичним, інакше станеться помітна втрата рідини, ГУР опиниться під загрозою поломки. У бачок ГУР не варто самостійно доливати рідину, якщо вона почала активно йти. Потрібно знайти течу за допомогою діагностики на СТО.

Причини такої поломки можуть бути наступні:

  • механічне пошкодження самого бачка, потрібно просто купити новий пристрій для вашого авто;
  • пошкоджена різьба на кришці - часто можна обійтися заміною однієї тільки кришки;
  • деформовані місця з'єднання зі шлангами, ремонт залежить від типу і ступеня деформації;
  • тріснуті шланги - бачок ГУР в цьому випадку міняти не доведеться, але потрібна ревізія системи.

Якщо вчасно не звернути уваги на проблему, можлива поломка підсилювача. З огляду на досить примхливу природу ГУР і високу вартість відновлення, такі неполадки не потішать власника автомобіля. Тому краще придбати бачок гідропідсилювача, щоб запобігти виникненню таких непередбачених витрат.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.