+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
Рульові колонки

Колонка і вал кермового управління являє собою два або один вал, які з'єднуються між собою універсальними шарнірами, які за принципом роботи схожі на кардани. Така автозапчастина допомагає передати обертання від кермового колеса до кермового механізму. На значному модельному ряді сучасних автомобілів можна регулювати кут нахилу кермового колеса. Так, водій зможе встановлювати його в положення, в якому йому буде максимально комфортно водити. І вал кермового управління відіграє важливу роль при виконанні такого завдання.

Якщо ви хочете купити вал кермового управління за лояльну ціну - ви прийшли за адресою. Ми представляємо широкий асортимент таких комплектуючих для транспортних засобів різних марок і різних років випуску.

Кермова колонка: каталог в uspix.net

Каталог колонок кермового управління складається з оригінальних деталей і автозапчастин-замінників. Перші виробляються безпосередньо на одному із заводів виробника. Такі комплектуючі відрізняються максимально високою якістю. Вони ідеально підходять для ремонту цього автомобіля або ж відновлення його деяких робочих функцій. Їх недоліком можна вважати відносно високу вартість, на яку нарікають деякі водії.

Ціна кермової колонки прямо залежить від виробника. Також до уваги приймати потрібно і авто, для якого призначені подібні вироби. Якщо в пріоритеті автомобіліста все ж економія фінансів, йому варто звернути увагу на моделі не заводського, а альтернативного виробництва.

. На жаль, відсутня деталь для вашого авто. Заповніть форму підбір по телефону, або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з підбором.