Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/u752000013/domains/uspix.net/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 ᐉTATA 613 TATA 1116 TATA 1618 • Купити запчастини до грузовика ТАТА | Інтернет магазин автозапчастин USPIX.net
+380979919922
Kyivstar Lifecell Vodafone

Ваш кошик порожній!
TATA

Вантажівки марки TATA, автобуси ТАТА, Еталон та I-VAN: особливості виробників запчастин

Марка TATA авто унікальна за своєю суттю: це поєднання популярної німецької розробки Mercedes-Benz, виробничих можливостей індійського підприємства TATA та місцевого збирання вантажних автомобілів. Ця чудова комбінація наділяє вантажні автомобілі всіма перевагами кращої імпортної техніки, а запчастини TATA легко придбати, наприклад, звернувшись до нашої компанії.

Автомобілебудівний концерн TATA Motors (Індія, Мумбаї) – одна з найбільших компаній з виробництва комерційних автомобілів та автобусів, є одним із лідерів профільної індустрії Азії. Спочатку компанія виробляла транспорт для залізниці, пізніше було налагоджено виробництво автомобільної техніки. Сьогодні на конвеєрах автогіганта збираються легкові автомобілі (зокрема і електромобілі), вантажівки, автобуси, спеціалізована та військова техніка. Автобусний модельний ряд ТАТА складається з великих, середніх, малих автобусів, здатних здійснювати внутрішньоміські та міжміські перевезення пасажирів. Транспорт середньої категорії оснащений моторами ТАТА, моделі великої категорії монтують мотори Cummins.

ТАТА авто поєднує в собі велику вантажопідйомність та високу маневреність, що робить ці вантажівки придатними для використання і у великих, і малих містах. Наша компанія продає всі запчастини на ТАТА відомих індійських та світових компаній та брендів. Серед них TVS Group, ZF, Lumax, Bosch, Timken, SKF та інші.

Автомобільне підприємство БАЗ (Україна, Проліски) – це дочірня компанія концерну Еталон. У 2002 році виробник розпочав співпрацю з TATA Motors, результатом якого стало серійне складання вантажних авто TATA, адаптованих для ринку нашої країни. Серійний випуск автобуса Еталон розпочався того ж року, основні вузли (мотор, ходовий механізм, оптика тощо) для моделі надала індійська сторона.

Запорізький автомобільний завод є лідером вітчизняного машинобудування. Спеціалізація виробника – серійний випуск легкових автомобілів та автобусів малого класу. Автобус міжміської та внутрішньоміської категорії I-VAN виробляється з 2006 року, при складанні застосовуються шасі LP 613/38 індійської корпорації ТАТА Motors.

Деякі аспекти вибору автозапчастин, де краще купувати деталі

Помилково думати, що використовуючи при ремонті транспортного засобу дешеві комплектуючі невідомого походження, можна досягти надійності автомобіля. Якість таких деталей відповідає низькій ціні. Встановивши подібну запчастину на ТАТу або авто іншого бренду, власник наражає своє життя та життя інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

Компанія Uspix (Україна) продає тільки оригінальні деталі та замінники високої якості для автобусів та вантажівок зазначених брендів. Такі комплектуючі використовуються при заводському збиранні виробниками. На кожну запчастину надається гарантія виробника.

Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, будь-яке інше місто України - неважливо, де Ви проживаєте, купити запчастини на вантажівки TATA та автобуси марок ТАТА, Еталон, I-VAN можна в онлайн-маркеті Uspix.net